לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

Queen Symphonic - A Rock & Orchestra Experience

ארכיון תאריך: 9 דצמבר 2019 - 10 דצמבר 2019

משך: שעה וחצי

המופע שכובש את במות העולם מגיע לישראל. השילוב המושלם של המוזיקה השמימית של "קווין" עם סאונד המחבר בין רוק מחוספס ותזמורת סימפונית עוצמתית מבטיח לקהל חוויה מוזיקלית אקסטטית. את הלהיטים הגדולים של הלהקה האגדית יבצעו ארבעה סולנים של המחזמר We will rock you המבוסס של שירי קווין, שגורף אף הוא כבר שנים הצלחה פנומנלית בלונדון באירופה וברחבי העולם.

ריצ'רד סידוול (המוכר בין היתר בזכות שיתופי הפעולה שלו עם רובי ויליאמס, "דוראן דוראן", "פט שופ בויז" ועוד) מנצח על התזמורת הסימפונית, והתוכנית כוללת את כל מה שמעריצי ואוהבי קווין יכולים רק לחלום עליו: We will Rock You, Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Love of My Life, Killer Queen, Radio Gaga, I Want It All, ועוד להיטים אהובים ומוכרים שיעבירו בכם צמרמורת.

ההשראה למופע לקוחה כמובן מהמוזיקה של "קווין" עצמה ושל הסולן הגדול שלה פרדי מרקיורי, ששילב בין הצלילים העשירים של התזמורת הקלאסית לבין הביט והדרייב של הרוק. חווית קווין מושלמת מובטחת לקהל.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter